News Feed

duben 90x80
balonky 90x80
cert 90x80
tv 90x80

Na školce Pink Bear se mi nejvíce líbí opravdu rodinné prostření a individuální přístup k potřebám dětí i rodičů. Paní učitelky jsou moc hodné a vymýšlí pro dětičky skvělé akce a programy. Náš syn se do školky vždy moc těší.

-Mgr. Klára Marcínová

 

Našemu malému byly dva roky, když už jsem jasně viděla, že zkrátka potřebuje kolektiv. Proto jsme se rozhodli najít školku, která by pro něj byla vhodná a zároveň to nebylo to klasické pojetí školky. Individuální přístup, prvky výuky, rodinné prostředí. Možnost chodit jen na několik dopolední, když je ještě takto malý. Pink bear tohle všechno splňuje a náš syn je tam šťastný. Byla to pro něj nová zkušenost, dnes už vesele mává, když přichází i odchází, do školky se vždy těší a má nové kamarády. Za vše moc děkujeme.

-Erika Fibinger

 

Do školky Pinkbear jsme našeho 2,5 roku starého syna dávali ve stavu, kdy se odmítal socializovat a jakýkoli styk s dětmi jeho věku byl problém. Po roce systematické práce učitelek ve školce je z našeho syna kamarádský chlapík, který nemá problém si hrát s cizími dětmi na hřišti a který rád a dlouze komunikuje o tom, co ve školce zažil a viděl (nebo co si zcela vyfabuloval). Díky školce se náš syn navíc značně posunul také v oblasti sebeobslužnosti.

Na školce si velmi ceníme jejich ochoty přizpůsobit se individuálním potřebám dítěte a zejména se nám velmi hodilo, že do péče přijímají i děti mladší 3 let a které nejsou odplenované. Moc se nám líbilo, že školka s dětmi často (i několikrát týdně) vyrážela s dětmi do města, takže byl syn vždy plný nových zážitků a naučil se krásně fungovat v provozu MHD.

Školce za všechno moc děkujeme.

 

-Aleš Kolář

Velmi příjemná školka v rodinném domku s milym a přátelským personálem. Máme velmi kladně zkušenosti, děti se do školky vždy těší a celý den si opravdu užijí v přátelském kolektivu kde jim nic nechybí… 😊Určitě doporučuji!

-Jarka Poláčková